Rodinná pyramida

Rodinná pyramida a seberealizace

28.11.2019 | 18:00 - 21:00 | B. Smetany 2719/1a, České Budějovice

Cena 600 Kč

Cítíte se ve Vaší rodině jako 5. kolo u vozu? Jste otrokem, který dělá pro rodinu vše a na sebe nemá vůbec čas? Pro své děti byste udělal/a vše, ale pro svého partnera a sebe už tolik ne? Jste zoufalý/á ze svých dětí, které zlobí a zlobí?

"Čím více děti zlobí, tím rychleji se s tím dá něco dělat"

Šťastná rodina

Když měl partner na prvním místě děti přede mnou, byla jsem nešťastná. Cítila jsem se tak, že k nim vůbec nepatřím, a že jsem jako nějaký cizinec, který jim zasahuje do jejich prostoru. Cítila jsem se odkopnutá a zahnaná do kouta. Moje hodnota byla na bodě nula. Cítila jsem, že na mém názoru vůbec nezáleží. Partner se nejdříve domlouval s dětmi a pak mně jen oznámil, jak to bude. Nechtěla jsem s nimi být. Utíkala jsem. Nebylo mi s nimi dobře. Partnerovi tím pádem také ne a děti měli chaos.

Celá situace se změnila ve chvíli, kdy partner přenastavil hierarchii. Dal sebe na první místo, pak a pak děti. Cítila jsem se konečně jako plnohodnotná partnerka. Děti dostaly řád a odpadla jim zodpovědnost za rozhodování. Dostavil se klid, pohoda a jasnost.

Když jsou děti na prvním místě...

Jaké dopady to má na Vás? Jste doslova otrokem svých dětí, nemáte pro sebe ani chvilku času, na své koníčky si už ani nevzpomenete, upadá Vaše partnerství, upadá Vaše hodnota před sebou i před partnerem, dostáváte se do osobní krize.

Jaké dopady to má na Vašeho partnera? Cítí se na posledním místě, upadá jeho status partnera, pociťuje sníženou hodnotu před Vámi a dětmi, cítí se ponížen a brání se. Jeho obrana vychází z pocitu, že je zatlačen do kouta, ze kterého se chce dostat. Křičí, nadává, hádá se nebo je pasivně agresivní. Používá sarkasmus a štiplavé poznámky. Dostává se do osobní krize.

Jaké dopady to má na Vaše děti? Jsou v chaosu. Nemají pocit lásky, bezpečí a jistoty. Jsou postaveni do role dospělého a neumí s touto situací v principu zacházet. Nemohou být dětmi, ale musí být malými dospělými. Cítí velkou zodpovědnost, na kterou zatím nestačí a brání se jí. Vnímají sníženou hodnotu rodičů a patřičně to dávají najevo. Křičí, zlobí, jsou hyperaktivní, nedá se s nimi na ničem dohodnout.

Našli jste se a chtěli byste to jinak? Rádi byste se vraceli domů, který by byl klidným přístavem, kde by Vás čekal partner s úsměvem na tváři a děti, které by měli radost, že Vás vidí. Rodina, která by si s Vámi chtěla povídat a sdílet Vaše zážitky? Rodina, kde každý cítí svou důležitost a má své místo?

Čekají nás 3 hodiny, ve kterých:

  1. Si uvědomíme, jak vypadá současná hierarchie členů Vaší rodiny
  2. Si odneseme konkrétní kroky pro to, aby se Vaše hierarchie přeskládala dle funkčního modelu
  3. Si zjistíme, jak obrovsky se zkvalitní Váš osobní život v novém nastavení – co konkrétně se zlepší
  4. Si zvědomíme, jak velký pozitivní dopad to bude mít na Vaše partnerství
Pavel Moťka

Ing. Pavel Moťka

Průvodce

v osobní a partnerské krizi

S kým se setkáte

kdo Vás setkáním provede

a kdo se Vám bude individuálně věnovat

Mgr. Zuzana Valachová

Průvodkyně

v osobní a partnerské krizi

Z čeho čerpáme?

  1. Sdílíme přesně to, co sami máme odžité a vyzkoušené praxí, žádná zbytečná teorie. Předáváme naše více než 26 leté společné zkušenosti práce s lidmi, skupinami a z vlastních vztahů. Osobně jsme si prošli všemi fázemi vztahu, včetně rozchodů a rozvodů až po vybudování stabilního, láskyplného vztahu.
  2. Pracujeme jako lektoři, terapeuté, mentoři a osobnostní trenéři a zároveň jako partneři a rodiče na plný úvazek .-)

 

Budeme se bavit o opravdovosti, autentičnosti, přímosti, lásce a komunikaci

Těšíme se na kurzu!

Pavel a Zuzka

Přihláška na Seminář

Cena 600 Kč

Po odeslání přihlášky Vám zašleme informace k platbě. Závaznou přihlášku Vám garantujeme po obdržení platby.

V případě dotazů se na nás obraťte

Kontaktní osoba:

Mgr. Zuzana Valachová
tel.: +420 777 351 850
email: zuzi@partnerskeumeni.cz

Zavřít Menu
×
×

Cart

Košík