Partner jako lékař

Partner jako lékař

31.10.2019 | 18:00 - 21:00 | B. Smetany 2719/1a, České Budějovice

Cena 600 Kč

Trápí Vás nějaká nemoc? Vaše dlouhodobá nemoc začíná zcela zásadně narušovat Vaše osobní žití a Vaše partnerství? Své nemoci se zbavujete tak, že chodíte častěji a častěji k lékaři, berete více léků, ale Vaše nemoc zůstává? Co když je řešení jinde a celé je to úplně jinak? 

"Čím více jste nemocní, tím rychleji se můžete uzdravit"

Zdravý člověk

Jak může být uzdravení rychlé? Nemoce jsou nezpracované emoce. Jasným důkazem je moje osobní zkušenost. Přes noc mi oteklo oko. Bylo asi 3x větší, než za normálního stavu. Ledová voda nepomohla. Partner mi položil tři klíčové otázky, u kterých jsem si uvědomila nepořešené osobní téma a jakou emoci mi to vyrobilo. Jen toto uvědomění stačilo k tomu, že oko do dvou sekund splasklo do normální velikosti. Zázrak? Ne. Jasný důkaz, že za každou nemocí stojí psychická příčina. Nezpracované téma. A stačily k tomu pouze 3 otázky.

Naše tělo je tak dokonalé, že nám jasně ukazuje, kterému tématu se máme věnovat. Nemoc uložená v přesně daném orgánu není náhoda. Jak to souvisí s partnerstvím? Pojďme se podívat na další příklad.

Osobní zkušenost ...

Měla jsem obrovské bolesti zad v bederní oblasti. Projevem bylo, že jsem se plazila po břiše z jedné místnosti do sprchového koutu, abych se mohla alespoň vyčůrat, protože jsem se na záchod nemohla vyšplhat. Celý přesun těch několik metrů tam a zpátky trval 2 hodiny v neskutečných bolestech. V takové intenzitě se to opakovalo dvakrát do roka. Mírnější bolest byla po celý rok v kuse. Celé to trvalo 13 let. Spousta chemie v podobě kapaček a léků. Omezovalo mě to ve všem a kazilo mi to náladu.

Dnes si na záda ani nevzpomenu a když se mě staří známí ptají, co záda, pak už ani nechápu, na co se mě to ptají. A co jsem tedy pochopila, změnila? Jak to souviselo s partnerstvím, konkrétně s mým partnerem.

Bederní oblast souvisí s finančním zajištěním. Bolest vzniká, když máme v této oblasti strach, že se nedokážeme uživit, finančně zajistit. Měla jsem to nastavené tak, že vše platíme s partnerem na půl. Pro ženu absolutně nefunkční model. Partner s tím jasně nesouhlasil, svým chováním jasně ukazoval, že je třeba tuto oblast změnit a nechat ho, aby on byl tím, kdo zajistí finance do našeho partnerství. Čím více jsem se této myšlence bránila, tím větší bolest zad byla.

Nakonec byly bolesti tak veliké, že jsem byla nucena myšlenku přijmout. Již jen pouhým přijetím se dostavila po tolika letech taková úleva. Úplně jsem cítila, jak dlouholetá bolest a napětí odchází. A stačilo tak málo. Vnímat a poslouchat svého partnera, který mi jasně ukazoval, co je pro mě správné, i když mě jeho postoj původně vytáčel do vysokých obrátek a zcela zásadně jsem ho odmítala.

Chcete se i Vy uzdravit nebo se zbavit dlouhodobé bolesti?

Čekají nás 3 hodiny, ve kterých:

  1. Si definujeme, čím Vás partner vytáčí
  2. Si pojmenujeme nemoci a bolesti, které Vás v současné chvíli trápí
  3. Najdeme propojení mezi tím, co Vás bolí a tím, čím Vás partner štve
  4. Se podíváme na kroky k vyřešení problému
  5. Si odneseme konkrétní věc, kterou je třeba přenastavit, aby nemoc mohla odejít
  6. Uvidíme svého partnera úplně jinýma očima
Pavel Moťka

Ing. Pavel Moťka

Průvodce

v osobní a partnerské krizi

S kým se setkáte

kdo Vás setkáním provede

a kdo se Vám bude individuálně věnovat

Mgr. Zuzana Valachová

Průvodkyně

v osobní a partnerské krizi

Z čeho čerpáme?

  1. Sdílíme přesně to, co sami máme odžité a vyzkoušené praxí, žádná zbytečná teorie. Předáváme naše více než 26 leté společné zkušenosti práce s lidmi, skupinami a z vlastních vztahů. Osobně jsme si prošli všemi fázemi vztahu, včetně rozchodů a rozvodů až po vybudování stabilního, láskyplného vztahu.
  2. Pracujeme jako lektoři, terapeuté, mentoři a osobnostní trenéři a zároveň jako partneři a rodiče na plný úvazek .-)

 

Budeme se bavit o opravdovosti, autentičnosti, přímosti, lásce a komunikaci

Těšíme se na kurzu!

Pavel a Zuzka

Přihláška na Seminář

Cena 600 Kč

Po odeslání přihlášky Vám zašleme informace k platbě. Závaznou přihlášku Vám garantujeme po obdržení platby.

V případě dotazů se na nás obraťte

Kontaktní osoba:

Mgr. Zuzana Valachová
tel.: +420 777 351 850
email: zuzi@partnerskeumeni.cz

Zavřít Menu
×
×

Cart

Košík