Francouzský polibek jako cesta k sebeuzdravení

Proč spolu nemůžeme být, když tolik chceme?

Než jsme to pochopili, málem jsme to nedali. Deprese a vztek střídal pláč a zoufalství. Dlouhé hodiny ticha v jiných místnostech. Panická ataka k snídani, obědu a večeři. Miliony otázek začínající slovem PROČ. Noční pocení a civění do stropu. Touha zemřít. Tak takhle začínal náš partnerský život. Abych byla přesná, naše zamilovanost, kdy jsme jeli na vlně růžových brýlí trvala přesně týden a pak začal očistec. Celé dva předlouhé roky.

Jenže

Z dnešního pohledu to byly dva nejlepší roky v našich životech. Asi to vypadá divně, že dva roky depresí a hrůzy mohou být nejlepšími roky v našich životech, ale je to skutečně tak. Protože čím jsme byli ve větší krizi, tím blíže jsme byli ke svému osobnímu uzdravení.

A co se tedy v těch dvou letech tak zásadního stalo, že dnes žijeme nádherné a naplněné partnerství? A to jak v osobním spojení, tak i pracovním? Že spolu s radostí prožíváme každičký den, tvoříme naši budoucnost a pomáháme sobě i druhým?

Partnerství jako jediná pravda o sobě

To zásadní, co se stalo je, že jsme POCHOPILI význam partnerství. Že nejsme na Zemi od toho, abychom byli sami, ale abychom skutečně tvořili páry. A pochopili jsme proč. K čemu vlastně partnerství skutečně slouží. V jedné rovině je jasné, že pro založení rodiny a zrození nových duší. Ale v té druhé rovině jde o duchovní vývoj každého jednotlivce. Zdravé a funkční partnerství je tou nejúčinnější a nejpravdivější cestou k sobě.

Čím více věcí mi na partnerovi vadí, tím lépe pro mě

A co jsme tedy udělali jinak? Začali jsme se jeden na druhého dívat úplně jiným pohledem. Začali jsme se jinak dívat na věci, které nás na druhém štvaly a házely nás do depresí a zoufalství. Začali jsme to vnímat jako dar. Začali jsme úplně jednoduše žít princip, že co mi na partnerovi nejvíce vadí, tím mi jen ukazuje, co potřebuji zpracovat, pochopit, vyřešit, uzdravit v sobě. Začali jsme o tom spolu otevřeně mluvit, a když říkám otevřeně, pak až na dřeň. Začali jsme rozebírat jednotlivé běžné životní situace a oba jsme se snažili přijít na to, co nám dané téma přináší a kde máme co změnit, aby se to již neopakovalo nebo nám to přestalo vadit. A jsme bdělí stále. A ihned mluvíme. Nic nenecháváme tzv. na potom. A to přes téma pohozeného trička ve společném prostoru, neuklizenou knížku na stole, vkládání partnerovi do úst něco, co neřekl, skákání do řeči, až po témata ustát si svůj postoj, být vždy v pravdě a v lásce, využití a zneužití…

Francouzský polibek jako sladká cesta k radosti

Musím říct, že jsem šťastná a obrovsky nabíjí, že se na naše životní témata umíme dívat tímto pohledem a baví mě to čím dál více. S každým tématem, které mi přinese partner a já ho správně pochopím a uchopím se mně otevírají další dveřesobě, ke svému uzdravení a šťastnému a naplněnému životu.

A proč právě francouzský polibek jako cesta k sebeuzdravení? Protože pro založení partnerství je nutné se zamilovat. Tedy nechat se omámit gejzírem chemických látek v našem těle, které vede k založení páru. A správně pochopené a uchopené partnerství vede k sebeudravení a radosti v životě jednotlivce.

Na toto téma pořádáme živé interaktivní setkání. Moc rádi se s Vámi setkáme.

Na tomto odkaze se můžete přihlásit: Francouzský polibek jako cesta k sebeuzdravení

Share on facebook
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Zavřít Menu
×
×

Cart

Košík