Francouzský-polibek

Francouzský polibek jako cesta k sebeuzdravení

26.9.2019 | 18:00 - 21:00 | B. Smetany 2719/1a, České Budějovice

Cena 600 Kč

Nahlédněte pod pokličku skutečného důvodu, proč se lidé párují. Jste zrovna v situaci, kdy Vás Váš partner štve? Ubližuje Vám? Neváží si Vás? Je právě teď tím nejhorším člověkem, kterého vedle sebe máte? A co když je to přesně naopak??? Co když je právě tím jediným člověkem, přes kterého můžete uzdravit své nejniternější bolesti?

"Čím větší krize, tím blíže k uzdravení"

Pavel Moťka Zuzana Valachová 3

To, že se lidé zamilovávají a párují od nepaměti je zřejmé. To, že se po tisíce let píše, básní, zpívá, hraje a sní o šťastné a nešťastné lásce, partnerství a rozchodech je fakt. Ale proč to tak je? Proč je téma lásky tak silné, že přetrvává věky? Co je na tom tak fascinující a trvalé? Proč to lidi napříč generacemi stále zajímá? Proč každý zbystří, když okolo něho projde téma láskyjakékoliv podobě? Protože se to týká každého z nás. Protože láska a partnerství je jedinou funkční cestou, která nás vede k sobě. K pochopení sebe sama. Partnerství je totiž nástroj, který nás dokáže 100 % uzdravit jako jednotlivce. Jediná potíž je v tom, že si to naplno neuvědomujeme nebo to vůbec nevíme. Ale přesto všichni cítíme, že za tím něco je. Něco, co nedokážeme přesně popsat, pochopit, uchopit, ale co nás obrovsky dráždí…možná proto nás to všechny tak láká….

A co mám tedy udělat pro to, abych pochopil poselství partnerství a žil naplněný a šťastný život bez partnerské nebo osobní krize?

To, jak se dnes cítíme vedle svého partnera je výsledkem pochopení nebo nepochopení významu párování dvou lidí.

Jaké fáze partnerství byste potřebovali lépe pochopit?

4 fáze vztahu

Snadno se zamilováváte? Jste neustále fascinováni druhým pohlavím? Jakmile okolo Vás projde zajímavý/á muž/žena, neodoláte a otočíte se? Baví Vás to nebo už Vám to leze na nervy?

První fáze je fyzická přitažlivost. Bušení srdce, pocení, červenání, koktání…takové projevy jistě všichni známe. Jedná se o gejzír chemických látek v těle a jediným cílem této fáze je sexuální fascinace, která má jediný cíl. Bezhlavě spojit dva lidi v jeden pár.

Vzpomínáte si na ten pocit, kdy jste byli se svým milým celou noc vzhůru a nemohli jste si přestat povídat? Na promilované hodiny bez únavy? A také na to, že už je to dávno pryč a nechápete, proč to tak nemůže být věčně? Dnes už jen hořce vzpomínáte na ten pocit, kdy jste byli pro svého partnera tím nejúžasnějším v jeho životě?

Druhá fáze je euforie, nebo-li zamilovanost. Je divoká, vášnivá a jednoznačná. Je to fáze, kdy nám svět připadá růžový a my můžeme lámat skály. Jde o to, abychom sexuální fascinaci posunuli dále do psychické roviny. Aby nám bylo s partnerem co nejlépe a my došli k rozhodnutí, že je to napořád a každá jiná možnost nám připadá naprosto nemožná.

Došli jste se svým partnerem do fáze, kdy Vám začalo všechno fungovat a zdálo se, že jste to zvládli? Že budete jedni z mála, kterým vztah vydrží na celý život? A pak se to najednou zničehonic rozpadlo? A Vy vlastně ani nevíte pořádně proč?

Třetí fáze je budování vztahu. Je to něžnost, důvěra, intimita. Je to ale také intenzivní a každodenní vyplavování na povrch všeho, co mě na partnerovi štve a co mi vadí. Zde se láme chleba. To, zda svůj vztah rozvineme v krásné partnerství nebo se rozpadne závisí na našem postoji a pochopení partnerství právě v této fázi. Klíčové je, zda vidím svého partnera jako někoho, kdo se nechce změnit a ubližuje mi, nebo jako někoho, kdo mi svými postoji ukazuje jen mě a moje nezpracovaná životní témata. Která, když pochopíme a vyřešíme, zcela zásadním pozitivním způsobem ovlivní celý náš další život ve všech jeho oblastech. Protože zdravý a funkční partnerský vztah je obrazem toho, jak skutečný život žiji.

Chcete zažívat pocit klidu, bezpečí a harmonie ve svém partnerství? Chcete se vracet domů jako do bezpečného přístavu, a ne do rozbouřeného moře plného hádek, nedorozumění a násilí?

Čtvrtá fáze je fáze klidu, jistoty a bezpečí. V této fázi se tvoří společný život, vize a hodnoty. V této fázi se dá mluvit o skutečném partnerství a jeho plném významu.

Čekají nás 3 hodiny, ve kterých:

  1. Pochopíme, proč je životně důležité vytvářet partnerství
  2. Si zvědomíme, jak nám zamilovanost pomáhá k uzdravení sebe sama
  3. Si objasníme 4 fáze funkčního a zdravého partnerství
  4. Se ztotožnímemyšlenkou, že zdravé a funkční partnerství se nehledá, ale buduje
  5. Si uvědomíme, jak pochopení zákonitostí ve vztahu souvisí se zdravým a šťastným partnerským vztahem a jaký vliv to má na naše zdraví, finanční situaci, poslání a další vztahy
  6. Otevřeme dvířka k nalezení našeho životního tématu (toho, co nás dnes nejvíce trápí), jeho pochopení a uzdravení
Pavel Moťka

Ing. Pavel Moťka

Průvodce

v osobní a partnerské krizi

S kým se setkáte

kdo Vás setkáním provede

a kdo se Vám bude individuálně věnovat

Mgr. Zuzana Valachová

Průvodkyně

v osobní a partnerské krizi

Z čeho čerpáme?

  1. Sdílíme přesně to, co sami máme odžité a vyzkoušené praxí, žádná zbytečná teorie. Předáváme naše více než 26 leté společné zkušenosti práce s lidmi, skupinami a z vlastních vztahů. Osobně jsme si prošli všemi fázemi vztahu, včetně rozchodů a rozvodů až po vybudování stabilního, láskyplného vztahu.
  2. Pracujeme jako lektoři, terapeuté, mentoři a osobnostní trenéři a zároveň jako partneři a rodiče na plný úvazek .-)

Budeme se bavit o opravdovosti, autentičnosti, přímosti, lásce a komunikaci

Těšíme se na kurzu!

Pavel a Zuzka

Přihláška na Seminář

Cena 600 Kč

Po odeslání přihlášky Vám zašleme informace k platbě. Závaznou přihlášku Vám garantujeme po obdržení platby.

V případě dotazů se na nás obraťte

Kontaktní osoba:

Mgr. Zuzana Valachová
tel.: +420 777 351 850
email: zuzi@partnerskeumeni.cz

Zavřít Menu
×
×

Cart

Košík